תנאי שימוש

תנאי שימוש

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון

אתר “דנית גולדמן – צילום אומנותי” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר מכירת תמונות והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “דנית גולדמן – צילום אומנותי” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “דנית גולדמן – צילום אומנותי”. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התמונות המוצגות באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “דנית גולדמן – צילום אומנותי” ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

שימוש ורכישה באתר מותר למשתמשים בני 18 ומעלה בלבד.

5. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

6. אחריות

האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר. יש לדווח על מוצר פגום ביום קבלתו עם צילום הפגם במוצר, ניתן ליצור קשר דרך האתר או במייל danitphoto@gamil.com.

האתר “דנית גולדמן – צילום אומנותי למכירה” ומוצריו לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה מתלייה ו/או שימוש לא תקין במוצר שנרכש באתר.

7. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.

8. תנאי אספקה ודמי משלוח

7.1. מחירי המוצרים באתר כוללים דמי משלוח בתוך מדינת ישראל, למעט מוצרים במבצע ( עלות משלוח 40 ש”ח, משלוח חינם על קנייה בסכום של 250 ש”ח של תמונות במבצע ).

7.2. משלוח באמצעות שליח לבית הלקוח בתוך מדינת ישראל בלבד, זמן אספקת המשלוח לבית הלקוח הינו עד 14 ימי עסקים.

9. ביטול הזמנה שבוצעה באתר

8.1. ביטול עסקה על ידי הלקוח אפשרי רק עד שליחת התמונה להדפסה. כספו של הלקוח יושב לו, עבור המוצר המבוטל בלבד, תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול.

8.2. הודעה על ביטול עסקה תימסר בדואר אלקטרוני danit_w@bezeqint.net.

8.3. כתובת העסק הינה יצחק שדה 54א, קרית טבעון. אין להחזיר מוצרים לכתובת זו.